Survivor yarışmacısı Hakan'ın eşi Gizem hamile mi?

Survivor yarışmacısı Hakan'ın eşi Gizem hamile mi?

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanında Gönüllülerin duygu dolu anları dikkat çekti. Hakan Hatipoğlu ile eşi Gizem Hatipoğlu arasında yaşananlar izleyicilerin aklında soru işareti bıraktı. Hakan'ın eşi Gizem hamile mi?

Gönüllüler yarışmacıları, İstanbul ödülünü kazanarak aileleri ve sevdikleri ile zaman geçirme şansı yakaladı. Aileleri ile hasret gideren Gönüllüler duygu dolu anlar yaşadı. Yeni bölüm fragmanında Hakan ile eşi Gizem arasında olanlar ise izleyiciyi meraklandırdı. Survivor yeni bölüm fragmanının sonunda yayınlanan bir görüntü izleyenlerin aklına Gizem Hatipoğlu hamile mi sorusunu getirdi.

Sosyal medyada gündem olan bu konu hakkında bir çok paylaşım yapılırken, Gizem’in hamile olup olmadığı yarışmacıyı sevenler tarafından merak edildi. Fragmanın sonunda çıkan Hakan ve Gizem Hatipoğlu bir odada buluşuyor ve Gizem, Hakan’a bir şey söyledikten sonra Hakan, ‘şaka mı bu’ diyerek ağlamaya başlıyor.

Gönüllüler takımı bu hafta Dominik'ten İstanbul'a geçtiler. Bir buçuk günlerini İstanbul'da sevdikleriyle beraber istedikleri gibi geçirdiler. Damla ailesi ve arkadaşlarıyla, Anıl ailesiyle, Nagihan ise sevgilisi ve kızıyla doyasıya bir gün geçirdi. Yarışmacılar için adeta güç depolaması oldu.