Tarkan albümü için servet harcadı

Tarkan albümü için servet harcadı

Megastar Tarkan, 7 yıl aradan sonra çıkardığı ilk albümü “Kuantum 51” ile sevenleriyle 11 yıl sonra yeniden buluştu. Yeni albümü için Tarkan, 20 milyon lira harcadı.

Megastar Tarkan, 7 yıl aradan sonra çıkardığı ilk albümü “Kuantum 51” ile sevenleriyle 11 yıl sonra yeniden buluştu. Yeni albümü için Tarkan, 20 milyon lira harcadı.

Tarkan'ın “Kuantum 51”, Hitt Müzik etiketi ile tüm dijital müzik platformlarında eş zamanlı olarak, müzikseverlerle buluştu.

"EKİP ÇALIŞMASIYLA MÜMKÜN"

Instagram hesabından paylaşım yapan Tarkan, ekibine teşekkür ederek "Bir elin nesi var iki elin sesi var atasözü ne kadar doğru bir söz. Bu albümde bir kez daha anladım ki iyi sonuçlar ekip çalışmasıyla, kolektif iş birliktelikleriyle, yaratılan iyi sinerjilerle mümkün. Bu albümün oluşumunda emeği geçen herkese, tüm müzisyen ve ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim" dedi.

4 STÜDYO KAPATTI

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, 7 yıl aradan sonra albüm çıkaran Tarkan, aylar öncesinden çalışmalara başladı. 4 stüdyoyu eşzamanlı olarak kapatan şarkıcı, kliplerini çektiği 12 şarkılık albüm için 20 milyon lira harcadı. 

Tarkan, sosyal medya hesaplarından yeni albümünü şu sözlerle müjdelemişti:

"Bu yaz umut dolu, sevinç dolu, eğlendiğimiz, yüzümüzün güldüğü bir yaz olsun"

Tarkan'ın on birinci albümü olarak dikkat çeken "Kuantum 51"deki 12 şarkının her biri için Tarkan performanslarından oluşan visualiser’lar hazırlandı.

Tarkan'ın albümünde Vatanımsın, Sorma Gitsin, Enseyi Karartma, Çınar, Kalpte Savaş, Ayrılık Töreni, Darmaduman, Müteşekkir, Şerbetli, Olay, İllahlah ve Yo isminde şarkılar bulunuyor.

Prodüktörlüğünü Tarkan’ın üstlendiği Kuantum 51’de Ozan Çolakoğlu’nun dört şarkıda düzenlemesi bulunurken albümde İskender Paydaş, Ateş Berker Öngören, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer, Mert Kemancı düzenlemeleri de yer alıyor.