Tarkan nikahından sonra ilk kez konuştu

Tarkan nikahından sonra ilk kez konuştu

Üç hafta önce sürpriz bir şekilde Pınar Dilek ile dünya evine giren ve sürekli olarak sessiz kalmayı tercih eden Megastar Tarkan,ilk kez sessizliğini bozdu.

Yıllardır hep işiyle gündeme gelmeyi tercih eden Tarkan, evlilik konusunda da adeta “köşe kapmaca” oynarken, günler sonra ilk kez ve sadece UçanKuş TV kameralarına konuştu. Röportaja çok mutlu bir şekilde parmağındaki yüzüğü göstererek başlayan Megastar, herkesi şoke eden evliliğiyle ilgili kendisine yöneltilen soruya; “Niye, benim evlenmeye, mutluluğa, mutlu olmaya hakkım yok muydu?” dedi. ‘İstanbul'da düğün yapacak mısınız?’ sorusuna ise gülümseyene Tarkan; “Ya her şehirde, her ülkede düğün mü yapacağız? Evlendik bitti işte, tamam” dedi.

Eşinin hamile olduğuna dair çıkan haberlerle ilgili olarak; “Sağlıklı olsun, klişe bir laf biliyorum ama sağlıklı olsun da fark etmez. Ama istiyorum baba olmak yani.Ama Çok yakında düşünmüyoruz. Ama o dedikodular da dedikodu gerçekten! Hamile olduğu için evlendiler falan… Öyle şeyler doğru değil”dedi.
BÜTÜN ŞARKILAR HİT OLACAK
Balayı yapmayacaklarını sözlerine ekleyen Megastar; “Balayı yok, pop albümü yapıyorum şimdi de…Bitene kadar buradayım. Ahde Vefa albümünü dinleyen tüm dinleyicilere, ilgilerine teşekkür ediyorum. Olumlu yorum yapan gazeteci, sanatçı dostlara da eleştirenlere de çok teşekkür ediyorum. Her türlü ilgi güzeldir yani” dedi. Yeni albümüyle ilgili olarak kendisine yöneltilen “Yeni albüm nasıl olacak?.. Tüm şarkılar hit olur mu? sorusuna; ”Benden aksini bekliyor musunuz?.. Aşk olsun… Herhalde bütün şarkılar hit olacak” dedi.
BAZEN BEN DE SAHNELERİ BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM
Sezen Aksu'nun sahneleri bırakmasıyla ilgili kendisine düşünceleri sorulan Tarkan; “Anlıyorum O'nu… Zor bir şey aslında, sahneye çıkmak, konserler, turneler yormuş olabilir ama yine de çıkıyor sahnelere… Galiba yurt dışına konserlere gittiği de oluyor. Anlıyorum onu, yanı yorucu bir hayat bu, şöhret yorucu… Bazen insan geri çekilmek istiyor. Bazen ben de düşünmüyor değilim yani, daha erken galiba ama… Bazen diyorum hani ara versem mı, artık bir kendi hayatımı yaşasam mı diye ama biraz erken galiba…