Tuğba Ekinci'den kondom itirafı! Sosyal medyada gündem oldu...

Tuğba Ekinci'den kondom itirafı! Sosyal medyada gündem oldu...

‘O Şimdi Asker’ isimli şarkısıyla geçtiğimiz yıllardan gündeme gelen Tuğba Ekinci, katıldığı programda yaptığı kondom itirafıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

‘O Şimdi Asker’ isimli şarkısıyla geçtiğimiz yıllardan gündeme gelen Tuğba Ekinci, katıldığı programda yaptığı kondom itirafıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

Şarkıcı Tuğba Ekinci, 2021 yazında plajda verdiği pozlarla gündeme geldi. Birbirinden cesur pozlar veren Tuğba Ekinci, yaptığı cesur açıklamalarla da isminden söz ettirmeyi başarıyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı iddialı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine gelen şarkıcı Tuğba Ekinci Bize Kaldı programına katıldı. İddialı açıklamalarıyla dikkat çeken Ekinci, Aleyna Tilki’yi, Hande Yener’i çok beğendiğini söyledi.

TUĞBA EKİNCİ'DEN KONDOM İTİRAFI

Her zaman iddiaları paylaşımlar yapan Ekinci kondom şarkısının hikâyesini anlattı. Tuğba Ekinci açıklamasında "Bir Türk kondom firması bana geldi, sosyal sağlık projesi yapmak istediklerini söylediler. 

İçinde kondom kelimesi geçen şarkılar yazdırmaya başladık. Kondom albümündeki şarkıların sıralaması; Kondom, Yoksa, Vermem idi. Çıktığı ilk zamanlarda Avrupa’daki MTV’de yayınlandı. O şimdi asker canı neler ister, kondom falan derken memleketin sapığı ilan edildim!" dedi.

"Zengin adam sevmek ucuzluk" sözlerini neden söylediğini itiraf eden Ekinci şoke etti.

Ünlü isim bu sözü söyleme sebebini "Manşet atılsın da konuşulayım diye yaptığım şeylerden biri. Ben bir şov kızıyım. Şov kızı arada saçmalar. Burada saçmalamışım" sözleriyle açıkladı.

 

İlgili Haberler