Türkiye'nin en zengin 5 oyuncusu belli oldu! Mal varlıkları açıklandı

Türkiye'nin en zengin 5 oyuncusu belli oldu! Mal varlıkları açıklandı

Ünlü oyuncuların ne kadar kazandıkları merak ediliyordu. Dünyaca ünlü starların mal varlığını açıklayan bir yabancı site bu kez Türk oyuncuların da mal varlıklarını açıkladı.

Dünyaca ünlü yıldızların servetlerini açıklayan Celebsrevealed.com'a göre en zengin 5 Türk oyuncu belli oldu. İşte en zengin 5 oyuncu:

Lale Devri, Medcezir, Fi ve son olarak Aile gibi fenomen dizilerde başrol olan Serenay Sarıkaya listenin beşinci sırasında yer aldı. Sarıkaya'nın mal varlığı tam tamına 186 milyon TL.

serenay-sarikaya.webp

Listede dördüncü sırada ise son dönemde Hakan Sabancı ile olan aşkı ve eleştirilen oyunculuğu ile dillerden düşmeyen Hande Erçel var. Hande Erçel'in mal varlığı 249 milyon TL olarak açıklandı.

hande-ercel.webp

Üç numarada ise olay adam Can Yaman yer aldı. Son dönemde gazetecilerle yaşadığı tartışmalarla dikkat çeken ve oyunculuk hayatını şu an İtalya'da sürdüren Yaman'ın serveti 10 milyon dolar yani 311 milyon TL olarak açıklandı.

can-yaman.webp

Listenin ikinci sırasında ise "Hürrem Sultan" yani Meryem Uzerli var. Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği unutulmaz karakteri ile hafızalardan çıkmayan ve şu anda hayatını Almanya'da sürdüren Uzerli'nin tıpkı Can Yaman gibi 10 milyon dolar yani 311 milyon TL olarak paylaşıldı.

meryem-uzerli.jpg

 

Ve işte geldik listenin tepesine.... Listenin birinci sırasındaki isim yani Türkiye'nin en zengin oyuncusu belli oldu. Canlandırdığı Behlül, Kuzey, Sekiz ve son olarak Aslan karakteriyle izleyicilerden tam not alan Kıvanç Tatlıtuğ, Türkiye'nin en çok servete sahip oyuncusu oldu. Tatlıtuğ'un serveti 15 milyon dolar yani 466 milyon TL olarak açıklandı.

kivanc-tatlitug.webp