Ufuk Bayraktar palayla mekan bastı

Ufuk Bayraktar palayla mekan bastı

Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın Cihangir'de bulunan Hazine adlı mekanda elinde palayla etrafa saldırdığı, müşterilerin bazılarının yaralanmasına yol açtığı ve ölüm tehditleri savurduğu haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Geride bıraktığımız akşam Seren Serengil’in sevgilisi olduğu Özay Bakır’ın sahne aldığı Hazine olaylı bir gece yaşadı. Uçankuş’un haberine göre popüler dizilerde boy gösteren oyuncu Ufuk Bayraktar, arkadaşlarıyla oturduğu mekânda bir anda sinirlenerek terör estirdi. Saat 02.15’i gösterdiği sırada Özay Bakır’ı izlemeye gelen Kubilay C., Selen Z., Esmen Ö. ve Muhammed Onur K. masada sohbet ederlerken yanlarına oyuncu Ufuk Bayraktar geldi. Bu sırada masada bulunanlardan Muhammed Onur K. tuvaletteydi. Masaya döndüğünde Bayraktar yerini vermek için ayağa kalktığında, Muhammed Onur K., Ufuk Bayraktar'a “Sen benden yaşça daha büyüksün sen otur abi” dedi. Ancak beklenmedik bir tepki karşısında şaştı kaldı! UçanKuş Tv'nin haberine göre Ufuk Bayraktar bir anda “Otur diyorsam oturacaksın lan!” diyerek bağırdı. Böyle bir tepki beklemeyen Muhammed Onur K. ise çareyi oturmakta buldu. Ancak sular durulmadı, Ufuk Bayraktar'ın bir anda parlayan öfkesi geçmemişti. Ufuk Bayraktar ardından Kubilay C.'ye dönerek “Senin kardeşliğini sevdim” dedi Muhammed Onur K.'nın omzuna vurdu “Senin kardeşliğini sevmedim, senin ağzını burnunu kırarım” dedi. Masada herkes şoke oldu ve Bayraktar, Muhammed Onur K.'nın yakasına yapışıp bir anda kafa atmak suretiyle kaşını yardı.

OLAYLAR DAHA DA KARIŞTI…

Bir türlü sakinleştirilemeyen Ufuk Bayraktar ve diğer şahıslar arasında karşılıklı yumruklaşmalar yaşandı, araya bodyguard’lar girdi. Ancak Ufuk Bayraktar'ın öfkesi dinmek bilmedi. Eline bir şişe kaptı, şişeyi kırdı ve fırlattı. Şişe, arka masada neler olduğunu anlamaya çalışan bir kadının kafasına geldi ve kafasını yardı. Kadın acilen hastaneye kaldırıldı. Ufuk Bayraktar sonrasında Hazine adlı mekândan dışarıya çıktı. Civarda bulduğu açık bir mekâna gidip eline pala aldı ve geri döndü. Hazine'nin kapısındaki bodyguard’lar elinde palayla dönen oyuncu Ufuk Bayraktar'ı görünce şoka girdi ve kaçmaya başladı. Bayraktar elinde palayla mekâna daldı, kimse müdahale bile etme fırsatı bulamadı. Mekânın içinde palayı sallaya sallaya gezen Ufuk Bayraktar, daha önce masada yanına oturduğu Muhammed Onur K.'ya “Seni öldüreceğim“ diye bağırmaya başladı. Ufuk Bayraktar'ın kavga ettiği Muhammed Onur K. ise orada bulunan bir otelin lobisine geçti. İhbarlar sonrasında çok büyüyen olaya polis apar topar müdahale etti. Polisin geldiğini gören Ufuk Bayraktar ise olay yerinden aniden kayboldu. Muhammed Onur K. ve arkadaşları ise hastaneye giderek darp raporu aldılar, polise şikâyette bulundular.

İşte olayı kanıtlayan ve detayların yazıldığı belgeler; 

Ufuk Bayraktar iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı:

Oyuncu Ufuk Bayraktar hakkında çıkan bu haberleri, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yalanladı. İşte Bayraktar’ın o paylaşımı:

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

12 Eylül 1981 yılında dünyaya gelen Ufuk Bayraktar birçok dizide rol aldı. Özellikle Ezel dizisi ile büyük bir hayran kitlesine kavuşan oyuncu bu dizide merhum Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Ramiz karakterinin gençliğini oynadı.

Oyuncu İklimler, Yumurta, Ali’nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ’ın Ayrılık adlı flimlerinde de rol aldı.

Ufuk Bayraktar’ın parladığı sinema filmi ise Dağ ve Dağ 2 filmleridir. Merve Bayraktar ile evli olan oyuncunun Efe Cevahir adında bir oğlu var. Milat dizisinde Hamza karakterini canlandırmış olan Ufuk Bayraktar aslen Trabzon’lu.