Ünlü çift 7 yıllık evliliklerini bitirdi

Ünlü çift 7 yıllık evliliklerini bitirdi

Ümit Erdim ile eşi Seda Çınar 7 yıllık evliliklerini bitirdi.

Hayat Bilgisi dizisiyle tanınan Ümit Erdim, verdiği 45 kilo ile sık sık gündeme geliyor. 2017 yılında Seda Çınar ile evlenen Ümit Erdim, çiftin 2018 yılında kızları Ses'i kucaklarına almasıyla mutlu bir aile tablosu sergilemişti. 2022 yılında ise ikinci kızları Eda dünyaya gelmişti. 

Seda Erdim'in sosyal medya hesabında soyadını değiştirip Seda Çınar yapması, boşanma iddialarını alevlendirdi. Instagram profilinde sadece "Seda" ismini bırakan ünlü isime takipçilerinden boşanma ile ilgili birçok yorum geldi.

İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI

Ümit Erdim ve Seda Çınar, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları ortak açıklamada boşandıklarını duyurdular. Boşanmanın Nisan ayında gerçekleştiği öğrenildi.

Ayrılan çiftin sosyal medya üzerinden yaptıkları ortak açıklama şu şekilde:

"Müvekkilimiz Ümit Erdim ve eşi Seda Çınar, sevgi ve saygı ile yıllardır yürüttükleri evliliklerini, yine aynı sevgi, saygı ve anlayış ortamında bitirme kararı almış, bu doğrultuda taraflar Nisan 2024 tarihinde anlaşmalı şekilde boşanmıştır. 

Taraflar arasında karşılıklı iyi niyet, saygı ve anlayışın hiçbir şekilde azalmadığı bu sürece ilişkin olarak, basında veya sosyal medyada yer alan olumsuz haberlere itibar edilmemesi ve tarafların çocuklarına, aile büyüklerine karşı olan hassasiyetlerine de anlayış gösterilmesi gerektiği şüphesizdir. Müşterek iki kız çocuğuna sahip olan taraflar, aile birliğine olan inanışları ve çocuklarını korumak amacıyla bu konuda başkaca herhangi bir açıklama yapılmayacaktır.

Bu sürece ilişkin gerek basın gerek sosyal medyada yapılacak haberlerde, yorumlarda tarafların mahremiyetlerine, hassasiyetlerine ve kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan, itham ve iftira içerikli eylem ve söylemlerde bulunanlara karşı gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur."