Ünlü oyuncu: Erkeklere etek ve oje yakışıyor

Ünlü oyuncu: Erkeklere etek ve oje yakışıyor

Hayat Bilgisi'nin Gamze'sinden gündeme bomba gibi düşecek sözler geldi. Ünlü oyuncu İpek Erdem erkeklere etek giymek ve oje sürmenin yakıştığını söyledi.

Ünlü oyuncu İpek Erdem'in erkeklerin tarzı hakkındaki sözleri olay oldu. Son dönemde bazı ünlü erkeklerin tırnaklarına oje sürmesiyle ilgili konuşan Erdem, "Erkeklere oje sürmek de etek giymek de yakışıyor" dedi.

"YAZCI DEĞİLİM SOĞUKÇUYUM"

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; İpek Erdem Nişantaşı'nda görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, kıyafet kombiniyle ilgili "Yazcı değilim, kalın giyinmeyi seviyorum. Soğukçuyum" ifadelerini kullandı.

3686543-afbe4ffaf543172f2f9ec60dad8-6bne.webp

"BUGÜNE KADAR BİR TANE YAZ DİZİSİ YAPTIM"

Maliyet nedeniyle yaz dizilerinin çekilemeyecek olması hakkında düşüncelerini dile getiren İpek Erdem, "Beni etkilemiyor. Bugüne kadar bir tane yaz dizisi yaptım. Bir taraftan setler için hoş değil ama. İnsanlar para kazanıyor" diye konuştu.

ipek-erdem-kimdir.jpg

"ERKEKLERE ETEK VE OJE YAKIŞIYOR"

Bazı ünlülerin daha genç görünmek için yüzlerine sünnet derisi enjekte etmesiyle ilgili konuşan İpek Erdem, "Herkesin kendi bileceği... İstemem ama istesem yaparım" dedi.

Bazı ünlü erkeklerin ise tırnaklarına oje sürmesiyle ilgili de konuşan oyuncu "Erkeklere oje yakışır. Erkeklere etek giymek de yakışıyor" diyerek görüşünü bildirdi.