Ünlü oyuncu liseden yeni mezun oldu

Ünlü oyuncu liseden yeni mezun oldu

Ünlü ve genç oyuncu Miray Daner liseden yeni mezun oldu. Yoğun iş temposu yüzünden okulunu aksatan ve devamsızlıktan kalan Daner, şu sıralar üniversiteye hazırlanıyor.

Oyunculuğa 7 yaşında başlayan Miray Daner, 2007 yılında 'Bez Bebek'te 'Oyuncak Nergis', 2009 ve 2011 yılları arasında yayınlanan 'Papatyam' dizisinde Metin Akpınar'ın torunu 'Gonca' karakterini oynadı. İlk başrol deneyimini 'Zil Çalınca' dizisinde yaşadı.

sutyen-ve-ceket-kombini-yapan-miray-daner-in-15481264-4804-amp.jpg

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı 'Medcezir'de 'Beren Beylice' karakterini canlandıran Daner, asıl çıkışını 'Vatanım Sensin' dizisindeki 'Hilal' karakteriyle yaptı.

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ YAPIMLARDA YER ALDI

Vatanım Sensin'den sonra sırasıyla 'Bir Litre Gözyaşı', dijital platformda 'Hakan: Muhafız', 'Saygı' ve 'Kuç Uçusu' dizilerinde kamera karşısına geçen, son olarak 'Kara Tahta'da yer alan genç oyuncu, şimdilerde kendisinden sekiz yaş büyük işletmeci Oğulcan Engin ile yaşadığı ilişkiyle magazin gündemine geliyor.

miray-daner-liseyi-bitirdi-60d19846.webp

DEVAMSIZLIKTAN SINIFTA KALDI

Son yıllarda ünlüler dünyasında adından söz ettiren isimlerden Miray Daner, setlerden fırsat bulup eğitimine devam edemeyince, lisede devamsızlıktan kalmıştı.

MEZUN OLDU, ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR

Setlerde büyüyen güzel oyuncu, nihayet tüm derslerini verdi ve 24 yaşında lise mezunu olabildi. Üniversiteye hazırlanıyor.

eiss9-0wkaisokx.jpg