Ünlü Türk rapçi hapse girdi

Ünlü Türk rapçi hapse girdi

Ünlü Türk rapçinin cezaevine girdiği ortaya çıktı. Şarkıcının prodüktörü bu gelişmeyi doğruladı.

Rapçi Sansar Salvo ismiyle bilinen Ekincan Aslan, hapse girdi. Sansar Salvo'nun prodüktörü haberleri doğruladı. Ancak ünlü rapçinin neden cezaevine girdiği açıklanmadı.

SANSAR SALVO CEZAEVİNE GİRDİ

Cumhuriyet'te yer alan habere göre Sansar Salvo adıyla tanınan ünlü rapçi Ekincan Aslan'ın cezaevine girdiği ortaya çıktı.

sansarklip.jpg

NEDEN HAPSE GİRDİĞİ AÇIKLANMADI

Bir dönem kanser tedavisi gören daha sonra ailesiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Sansar Salvo, son olarak intihar girişiminde bulunmuştu. Robert Hip Hop YouTube kanalında yayınlanan iddiaya göre ünlü rapçi Anadolu Yakası'nda bir cezaevinde kalıyor.

kapak-114722.jpg

SANSAR SALVO (EKİNCAN ASLAN) KİMDİR?

Sahne adı Sansar Salvo olan Ekincan Arslan 10 yaşından itibaren rap müzik ile uğraşmaktadır. Sahneye ilk adımını ise 14 yaşında atmıştır. 2010 yılında kanser teşhisi konulan sanatçı dört yıl süren mücadelesinin ardından hastalığı yenmiştir. 

Sansar Salvo 1989 yılında İstanbul Kadıköy'de doğmuştur.

Sansar Salvo İstanbul doğumlu olmasına rağmen aslen Malatyalıdır. 

Sansar Salvo 2008 yılında "Adrenalin", 2009 yılında "Seremoni Efendisi", 2013 yılında "24. Şarjör" albümünü yayınladı. En öne çıkan şarkıları ise "Duygusal Olmaya Gerek Yok", "180 km.", "Psikopat Yazar" ve Kaan Boşnak ile yaptığı "Koptu Kayış" şarkılarıdır.