Volkan Demirel, Zeynep Demirel ile evliliklerinin ömrünü açıkladı! O tarihe kadar devam

Volkan Demirel, Zeynep Demirel ile evliliklerinin ömrünü açıkladı! O tarihe kadar devam

Son dönemde eşi Zeynep Demirel ile ayrılacaklarına dair iddialar ortaya atılan Volkan Demirel'den dikkat çeken bir evlilik açıklaması geldi.

Zeynep Sever Demirel ile boşanacağı iddiaları gündeme bomba gibi düşen Volkan Demirel'den açıklama geldi. Boşanmanın söz konusu olmadığını vurgulayan Demirel, Hadi Anlat programında bir erkek çocuk istediğini de söyledi.

0x0-1635356261467.webp

2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel ile 2010 yılında dünya evine giren Fenerbahçeli'nin efsane eski kalecisi ve kaptanı Volkan Demirel, şu sıralar teknik direktör olarak yeşil sahalarda yer alıyor. 

3-ceyp.jpg

Demirel'in, eşi Zeynep Sever Demirel ile boşanacakları öne sürülmüş, bu iddia magazin dünyasını sarsmıştı. Ancak çiftten herkesi rahatlatan haber geldi ve iddialar yalanlandı.

659520d0f1376821197f856c.webp

"EVLİLİĞİMDE TARTIŞMALAR VE FİKİR AYRILIKLARI OLDU"

Eşlerden Zeynep Sever, bu iddiayı yalanlayarak evliliklerinin devam ettiğini "Bütün yazılanlara set çekmek adına, biliyorsunuz ki ben 19 yaşındayken Volkan'la çıkmaya başladık. Dolayısıyla beraber büyüdük. Her evlilikte olduğu gibi, zaman zaman bizim de evliliğimizde tartışmalar ve fikir ayrılıkları oldu." diyen Zeynep Sever Demirel, iddiaları "Teyit etmeden, dava açılmış gibi bir durumun yansıtılmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta iki çocuğumuz var. Boşanma gibi bir durum yok. Biz çocuklarımızı korumak adına çok strese girdik." sözleriyle açıklamıştı.

3234539-91b5f746364e51b7fabc7b3cf738908e-640x640.jpg

VOLKAN DEMİREL, 2039 YILINI İŞARET ETTİ

Volkan Demirel de Hadi Anlat programında iddialara yanıt verdi:

"14 yıldır evliyiz. Evlilik uzun bir lig maratonu gibi. Biz her şeye beraber karar verebilen bir aileyiz. Bazen tabii ki itişmeler olur. Zaten her evlilik güllük gülistanlık giderse o evlilikte sorun vardır. 14’üncü yılımızdayız. Böyle 14-15 yıl daha gideriz.

Ben biraz fevri bir tiptim, Zeynep beni olgunlaştırmıştır. En büyük eleştirenim Zeynep’tir.” dedi.

futbol-volkan-zeynep-demirel.jpg

VOLKAN DEMİREL BİR DE ERKEK ÇOCUK İSTİYOR

Kolundaki film şeridi dövmesinin sırrını da gazeteci Senem Aydın’a açıklayan Volkan Demirel, “Orada bir kişilik boş yer var. Belki bir erkek çocuğumuz olur diye bıraktık. Bakalım, kısmet. Dövme yaptırmayı severim. Kızlarımın isimleri yazar ellerimde. Hepsini çok severek ve isteyerek yaptırdım” ifadelerini kullandı.

s-7349691def58f5b4c0b2541e8c8d46166ac60291.webp

DEPREM SÜRECİ VE HATAY

Hatayspor'ın eski teknik direktörü, “Ben bulunduğu ortama sahip çıkmayı seven bir insanım. 20 sene ben çok iyi kaleci olduğum için Fenerbahçe’de kalmadım. 20 sene evet kalecilikte bir başarımız vardı ama başka bunun maddeleri var. Hatay’ı da, ondan önceki kulübüm Karagümrük’te de bu böyleydi. Hep hissettim orayı. Depremden sonra herkes bana diyor ki Hatay ve Hatayspor’a yaptıkların için teşekkür ederiz ama benim yaptığım bir şey yok. İnsani duygulara sahip olan herkes benim yaptığımı yapardı” şeklinde konuştu.

z3.webp

"KARİYERİMDE BİR YURT DIŞI MACERASI OLACAK"

Kariyere dair hayallerinden ve hedeflerinden de bahseden Demirel, “Öyle bir takımdan teklif gelsin diye bir beklentim yok ama kariyerimde bir yurt dışı macerası olacak” dedi.

zeynep-demirel-8382.jpg