Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e pes dedirten hakaretler!

Yağmur Sarnıç'tan Seren Serengil'e pes dedirten hakaretler!

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç'ın yine Seren Serengil'i hedef aldı. Seren Serengil'in bikini bölgesini paylaşan Sarnıç ağza alınmayacak sözleriyle tepki gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aralık ayından beri Yağmur Sarnıç ile Seren Serengil'in arasında sular durulmuyor. Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç'ın yine Seren Serengil'i hedef aldı. Seren Serengil'in bikini bölgesini paylaşan Sarnıç ağza alınmayacak sözleriyle tepki gelmeye devam ediyor.


 
Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç'ın gündeminde yine Seren Serengil vardı. Serengil'in kendisini hedef alan haberler yapmasından rahatsız olan Yağmur Sarnıç, yaptığı paylaşımla şoke etti. Seren Serengil’in vajinasıyla ilgili ağza alınmayacak hakaretler eden Sarnıç bununla da kalmadı Seren Serengil'in fotoğrafından bir kesiti paylaşarak "Bacak aran çok kötü" dedi.


Sarnıç'ın Serengil'i hedef alarak "Millete b.k atana kadar kendine bak önce moruk" sözleri de herkesi şoke etti. Seren Serengil’in hayranları bu paylaşımdan sonra Sarnıç'ı Instagram'a şikayet etti. Çirkin paylaşımıyla tepki çeken Yağmur Sarnıç'a daha önce Seren Serengil dava açmıştı.

İşte o paylaşımlar:

yaggmuu.jpgyagmur.jpgyagmurrrr.jpg