Yalı çapkını final mi yapıyor! Senaryonun gidişatı çileden çıkardı

Yalı çapkını final mi yapıyor! Senaryonun gidişatı çileden çıkardı

Yalı Çapkını dizisi için izleyiciyi üzecek bir iddia ortaya atıldı. Yalı Çapkını'nın hikayesinde imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu'nun final yapılması için kanal ile görüştüğü öne sürüldü.

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi, her bölümüyle reyting listesine adını yazdırmaya devam ediyor. Son zamanlarda yasak aşk sahneleriyle gündeme gelen dizideki bazı sahneler rahatsızlık yarattı.

FİNAL TALEBİNDE BULUNDU İDDİASI

Sosyal medyada yer alan söylentilere göre, dizinin yaratıcılarından Gülseren Budayıcıoğlu, senaryonun gidişatından rahatsız oldu ve hikayeyi sonlandırmak istedi. Hatta Budayıcıoğlu'nun harekete geçerek dizinin final yapılması için kanal yönetimiyle görüştüğü de söylentiler arasında.

Yalı Çapkını final mi yapıyor? Ortalığı karıştıran iddia - Resim: 3

FERİT'İN SAHNELERİ SENARİSTLER ARASINDA GERGİNLİK ÇIKARDI
Öte yandan dizinin cuma akşamı yayınlanacak bölümünde Ferit'in yasak aşk yaşadığı Pelin'i eşi ve ailesiyle yaşadığı eve getirmesi izleyicileri çileden çıkardı.

Dizide birkaç kadınla birliktelik yaşaması Ferit'i oynayan Mert Ramazan Demir'i de rahatsız ettiği hatta bu durumun senaristler arasında gerginliğe neden olduğu da konuşulanlar arasında.

YALI ÇAPKINI 18. BÖLÜM KONUSU

Seyran’ın Efe Han’la görüşmeye tek başına gittiğini ve sözleşme imzaladığını öğrenen Ferit deliye döner ve soluğu Defne ile Efe’nin yanında alır. Serter’in dayısının ise Ferit, Pelin’i rahat bırakmadıkça Ferit’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. İfakat; Orhan’la arasındakileri Halis Ağa’nın duymasından korkmaktadır.

Yalı Çapkını'nın 19. bölümü cuma akşamı izleyiciyle buluşacak.