Yangın söndürme çalışmasına katılan CZN Burak'a tepki!

Yangın söndürme çalışmasına katılan CZN Burak'a tepki!

CZN Burak adıyla tanınan işletmeci Burak Özdemir, Manavgat'taki yangın söndürme çalışmalarına katılım gösterdi.

CZN Burak adıyla tanınan işletmeci Burak Özdemir, Manavgat'taki yangın söndürme çalışmalarına katıldı. Küçük bir yangın tüpüyle müdahalede bulunan Özdemir, sosyal medyada tepkilere neden oldu. CZN Burak yaptığı açıklamada, 'Ben sadece elimden geleni yapmaya çalışıyorum ve elimden geleni yapmaya devam edeceğim' ifadelerini kullandı.

Şef Burak Özdemir, Türkiye'yi saran orman yangınları için kolları sıvadı. Önce erzak yardımı yapan Özdemir, daha sonra görevlilerle yangın söndürme çalışmalarına katılım gösterdi. Eline küçük bir yangın söndürme tüpü alan Özdemir, her tarafı çevreleyen alevlere müdahalede bulundu. Özdemir'in o anları büyük tepki çekti. Görevlileri yavaşlattığını düşünen bazı sosyal medya kullanıcıları, CZN Burak'ı şov yapmakla suçladı. Bazıları da Burak Özdemir’e destek oldu.

 

315627-770x506.jpg

 

Gelen tepkilerin ardından Burak Özdemir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Değerli arkadaşlar benim kimseden hiçbir zaman beklentim olmadı olamaz da… Ben sadece elimden geleni yapmaya çalışıyorum ve elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Bazı arkadaşların kötü niyetleri, yorumları onlara kalsın onlar ne derse desin ben elimden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğim."