Yasak Elma 122. bölüm fragmanı yayınlandı... FOX TV Yasak Elma son (121) bölüm izle!

Yasak Elma 122. bölüm fragmanı yayınlandı... FOX TV Yasak Elma son (121) bölüm izle!

Yasak Elma 122. bölüm fragmanı yayınlandı... Yasak Elma FOX TV ekranlarında son bölümü izleyici ile buluştu. FOX TV Yasak Elma 122. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Yasak Elma son (121) bölüm izle

Yasak Elma 122. bölüm fragmanı yayınlandı... Yasak Elma FOX TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi konusu le dikkat çekiyor. Son bölümde yaşananlar sonrası yeni bölüm daha da merak edildi. Yasak Elma 122. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma 121. bölüm kesintisiz izle!

YASAK ELMA 122. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma 122. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

YASAK ELMA 120. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ender, Doğan’la ayrılığı sonrası Arzu’yu göndermeye yemin etmiştir. Çağatay, Yıldız’ın gönlünü alıp kendini affettirmeye çalışırken, Yıldız yeni hayatına adapte olmakla uğraşıyordur. Boşanma davasının seyrini gelen sürpriz bir tanık değiştirecektir…

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 121. BÖLÜM İZLE