Zahide Yetiş, 'kaynanam beni yaktı' diyen gelinin yalanlarını ortaya çıkardı!

Zahide Yetiş, 'kaynanam beni yaktı' diyen gelinin yalanlarını ortaya çıkardı!

''Kaynanam beni yaktı" diyerek Zahide Yetiş'in programına çıkan gelinin yalan söylediği ses kayıtları ile ortaya çıktı. Yetiş, canlı yayında "Beni kullanamazsın" diyerek her şeyi ifşa etti.

Ekranların fenomen isimlerinden  Zahide Yetiş, programına katılan bir kadının ses kayıtları eline geçince hesabını canlı yayında sordu. "Kaynanam beni kızgın su ve yağ dökerek yaktı" diye yalanlar söyleyen  Nursel Demir'in ses kayıtları ortaya çıktı.

PROGRAMA ÇIKIP YARDIM İSTEDİ

Nursel Demir, kayınvalidesinin kendisiiyle aynı evi paylaşmak istemediği için uyurken üzerine kaynar su ve kızgın yağ dökerek yaktığını iddia ederek  Zahide Yetiş'i aramış ve kendisine yardım etmesini istemişti. Yüzü kolları ve vücudunun bir çok yeri haşlanan, aylarca hastanede tedavi gören  Nursel Demir'e bir çok estetik ameliyatta yaptırıldı.

SES KAYDI ÇIKTI, ORTALIK KARIŞTI

Canlı yayında programa gelen bir telefon ve daha sonra ortaya çıkan bir ses kaydı ise gündeme bomba gibi düştü. 19 dakikalık ses kaydında  Nursel Demir'in kayınvaldesi ile olan görüşmesi olduğu ve bu görüşmede Demir'in  Zahide Yetiş'i ve programını kullandığını söylediği belirtildi.  Zahide Yetiş ses kaydını izleyici ile paylaşmasa da duruma sinirlenen Demir, canlı yayını terk etti.

"BEN PROGRAMIMI KULLANDIRTMAM"

Ünlü sunucu ise "İyi niyeti nasıl kullandığı ortaya çıktı.  Zahide Yetiş olarak programıma başvuran herkesi dinler ne söylerlerse onlara inanırım, çünkü ben insanlara güvenmeyi inanmayı seçiyorum. Fakat iyi niyetimi, bu kadar insanın hayır duasını kimseye kullandırtmam" ifadelerini kullandı.