Zeytin Ağacı dizisinden ilk kareler... Seda Bakan, Murat Boz, Fırat Tanış ve Rıza Kocaoğlu bir arada

Zeytin Ağacı dizisinden ilk kareler... Seda Bakan, Murat Boz, Fırat Tanış ve Rıza Kocaoğlu bir arada

Zeytin Ağacı dizisi gösterime gireceği tarih öncesinde şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. Seda Bakan, Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Fırat Tanış, Füsun Demirel, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin bir arada yer alacağı diziden ilk fotoğraflar da geldi.

Netflix'te yayınlanacak yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı'ndan ilk kareler gelmeye başladı.

j7thi7ev8egwxvwvxxkc-g.webp

ZEYTİN AĞACI DİZİSİNİN KONUSU

Zeytin Ağacı dizisinde Ada karakterine can veren Tuba Büyüküstün, Sevgi karakterini canlandıran Boncuk Yılmaz ve Leyla karakterini oynayacak olan Seda Bakan’ın üniversite yıllarında başlayan arkadaşlıkları uzun süre zarfında onlara güç kaynağı olan bir dostluğa dönüşür. Ada, alanında başarılı bir genel cerrah, Sevgi ise hırslı bir avukat olarak karşımıza çıkıyor. Leyla da iki arkadaşının aksine çalışmaktan ziyade kariyer basamaklarına adım atmamış, eşi ve oğluyla konforlu bir yaşam içindedir. Fakat bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ acı bir olayın ardından büyük bir sınav verecektir. Sevgi'nin kanser olması hepsinin hayatında büyük değişikliklere yol açacaktır.

ew91ij-n7kkzi6drtm-kkg.webp

ZEYTİN AĞACI DİZİSİNİN OYUNCULARI

Zeytin Ağacı dizisi birbirinden yıldız isimleri bünyesinde barındırıyor. Dizide, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak gibi isimler yer alıyor.

wmunuvuxyu6qpj0w8goayq.webp

ZEYTİN AĞACI DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Zeytin Ağacı dizisi merakla beklenirken, ne zaman yayınlanacağı da araştırılıyor. Dizi, 28 Temmuz 2022 Perşembe günü Netflix'te yayınlanacak ve seyirciyle buluşacak.

49qdd3xszkmt4fw7fpp22w.webp