Astrolog Dinçer Güner'den burç yorumu! 4 günlük bunalım dönemi başlıyor

Astrolog Dinçer Güner'den burç yorumu! 4 günlük bunalım dönemi başlıyor

Ünlü astrolog Dinçer Güner, 12 burç için tek tek olacakları anlattı. Güner, önümüzdeki 4 güne dikkat çekti.

Ünlü astrolog Dinçer Güner, X hesabından 4 gün sürecek ve herkesi doğrudan etkileyecek olan Merkür ve Satürn buluşmasına değindi.

764fffa2d5cf14d68926d06bb3203131-9xfo.webp

Gökyüzünde meydana gelen gezegen buluşmaları her burç için büyük önem arz ediyor. Bu durumun burçlara etkileri oluyor.

22-aralik-burc-ylqa.webp

MERKÜR VE SATÜRK BULUŞMASI

Son olarak Merkür ve Satürn'ün arasında oluşan kare açının burçlar üzerinde nasıl bir etki oluşturacağını ünlü Astrolog Dinçer Güner tüm detaylarıyla sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda anlattı.

1-jdvtbtcwkeuhxxsxoauh6a-wezn.webp

İLETİŞİMDE SORUNLAR YAŞANACAK

Dinçer Güner yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Bugün, olayların olumsuz yönlerine odaklanmaya daha yatkın olabiliriz; beklenen haberler genel olarak olumsuz olabilir. İletişimin kolayca akacağı bir gün olduğunu söyleyemeyiz, aksine sohbet etmeyi pek sevmeyen kişilerle bir araya gelmek zorunda kalabiliriz.

astrology-fire-signs-1-copy-uxgb.webp

ENDİŞE VE KARAMSARLIK HAKİM OLABİLİR 

Telefonlar, tabletler gibi iletişim araçları arızalanabilir ve bilgilere ulaşmak zorlaşabilir. Toplantılar sıkıcı geçebilir, imzalanması gereken işler ve kontratlar aksayabilir. Bugün zihnimiz endişeli ve karamsar olabilir, kaygı seviyemiz yükselebilir. Özellikle zihinsel olarak bir şeyleri beğenmekte zorlanabilir, her şeye bir kusur bulabilirsiniz.

horoscope-1623868079.jpg

ZOR DURUMLARLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ

Hesapçı ve çıkarcı düşünceler ile davranışlar sizi zor duruma sokabilir. Zorlu çalışma koşulları altında olabilir ve yoğun bir zihinsel çaba sarf ediyor olabilirsiniz. Karşılaştığınız kişilere karşı tavrınız, sözleriniz ve düşüncelerinizle soğuk ama kararlı bir izlenim bırakabilirsiniz. Düşünceleriniz ve planlarınıza yönelik eleştirilere pek açık olmayabilirsiniz. Dar görüşlü ve tavizsiz bir tutum sergileyebilir veya böyle bir tavır takınan kişilerle karşılaşabilirsiniz."