Canan Karatay'dan 7 bin yıllık reçete! Günde sadece 1 kaşık...

Canan Karatay'dan 7 bin yıllık reçete! Günde sadece 1 kaşık...

7 bin yıllık doğal ilacın sırrını Prof. Dr. Canan Karatay verdi. Her evde bulunan bu doğal ürünü her gün 1 kaşık içtiğinizde etkilerine inanamayacaksınız.

Sağlıklı beslenme tavsiyeleriyle gündem olan Canan Karatay doğal bir ilacın sırrını daha takipçilerine verdi. Bundan her gün 1 kaşık tüketenler hastalık yüzü görmüyor. İşte o mucizevi formül...

612181-1627706147.jpg

Prof. Dr. Canan Karatay, bu gıdanın düzenli olarak tüketildiği takdirde insan sağlığına son derece faydalı olduğunu savundu.

Peki her gün 1 kaşık kadar tüketilmesi gereken o gıda ve insan sağlığına olan mucizevi faydaları neler?

Dikkat çeken önerileriyle adından söz ettiren Canan Karatay, şifalı bir karışımı daha ortaya çıkardı. Sirkenin insan sağlığına son derece faydalı olduğunu açıklayan Karatay, sirkenin vücutta bulunan tüm toksinlerin dışarı atılmasında etkin rol oynadığını açıkladı.

z6cg6fho.jpeg

7 BİN YILLIK ŞİFA KAYNAĞI

7 bin yıllık şifa kaynağı olduğunu söyleyen Karatay sözlerine şu şekilde devam etti:

"Ev sirkesi kendileri yaptığı zaman en sağlıklı içecektir. Bakın sirke ev sirkesinden bahsediyorum 7.000 yıllık doğal ilaçtır

Virüsleri öldürür, bakterileri öldürür, her türlü mikrobu öldürür, her türlü paraziti öldürür, toksinleri öldürür, kireci söker.

Yeterli fazla miktarda uyguladığınızda kireç söker. Çaydanlıklar falan kireç tuttuğu zaman sirke kaynatırız. Ev sirkesi sabahları içilebilir. Aynı zamanda salataya da eklenebilir."