Esra Ezmeci'yi şok eden cinsel olay!

Esra Ezmeci'yi şok eden cinsel olay!

Ünlü psikolog Esra Ezmeci duydukları karşısında neye uğradığını şaşırdı.

Esra Ezmeci'nin programında ilginç konular konuşulmaya devam ediyor. Son olarak meydana gelen olay herkesi şok etti.

ekran-goruntusu-2024-05-16-230905.png

Ünlü psikolog Esra Ezmeci’nin Beyaz TV’de sunduğu 'Yeni Baştan' programı, konukları ve konuşulan konularıyla sıkça gündeme geliyor.

Programda bu kez de Yusuf Bey’in anlattıkları herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Eşiyle yıllardır görüşmeyen Yusuf Bey, yaşadıklarını paylaştı ve Esra Ezmeci’nin bile inanmakta zorlandığı açıklamalarda bulundu.

ekran-goruntusu-2024-05-16-230911.png

MÜSTEHCEN İÇERİKLER İZLEMEYE BAŞLAMIŞ

Programda eşiyle uzun süredir aralarında bir soğukluk olduğunu belirten Yusuf Bey, bu nedenle müstehcen içerikler izlemeye başladığını ve eşinin cinsel olarak hasta olduğunu düşündüğünü söyledi. Bu durumun çözümü için bir hocaya başvurduğunu anlattı.

ekran-goruntusu-2024-05-16-230916.png

CİNSELLİK VE BÜYÜ

Hocanın, üzerinde büyü olduğunu ve bu büyünün ancak eşinin başka biriyle ilişkiye girmesi durumunda geçeceğini söylediğini ifade etti. Esra Ezmeci, duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Esra Ezmeci, "Tövbe estağfurullah. Hoca sana eşin başka biriyle birlikte olursa büyü geçer mi dedi? Açık açık böyle söyledi mi?" diye sordu. Yusuf Bey, hocanın tam olarak böyle söylediğini ve aslında bir çetenin içinde olduğunu anladığını belirtti.

ekran-goruntusu-2024-05-16-230926.png

"BAŞKASIYLA İLİŞKİYE GİRERSEN İLİŞKİMİZ DÜZELİR"

Yusuf Bey, sahte hocadan duyduklarını eşine söyleyerek ona oyun yapmaya karar verdiğini anlattı. Eşine, "Sen başkasıyla ilişkiye girersen bizim ilişkimiz düzelir" dediğini ve eşinin bu duruma kızmadığını söyledi.

ekran-goruntusu-2024-05-16-230933.png

İnternetten birini bulduklarını ve evlerine davet ettiklerini, bu kişinin yatak odasına girdiğini ve olayın yaşandığını ifade etti.

"SENİN ÖNÜNDE Mİ?"

Esra Ezmeci, "Ne yaşandı ya?" diye sorduğunda Yusuf Bey, "Birlikte oldular" diye yanıt verdi. Esra Ezmeci, "Senin önünde mi? Tövbe estağfurullah" diyerek tepkisini dile getirdi.

ekran-goruntusu-2024-05-16-230938.png

"BUNLAR HAYAL OLABİLİR Mİ?"

Bu olay karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ezmeci, "Bu normalleşmiş bir şey değil. Bir kadın bir erkek bunu nasıl kabul eder. Çok şaşırdım. Bunlar hayal olabilir mi? Hayal olsun. Ben şoka girdim" dedi.