Geceleri nasıl uyuyorsun? Hangi uyku pozisyonunda uyuduğun kişiliğini ele veriyor

Geceleri nasıl uyuyorsun? Hangi uyku pozisyonunda uyuduğun kişiliğini ele veriyor

Seçtiğiniz uyku pozisyonu sizin karakterinizle yakında bağlantılı. Seçtiğiniz uyku pozisyonu kişiliğiniz hakkında detaylar veriyor.

1. POZİSYON: GÜNLÜK KONUMU

Kollarınız ve bacaklarınız düz bir şekilde yanlarınızda olacak şekilde bir kütük gibi uyumak, sakin ve mantıklı bir kişiliği ortaya çıkarır. Kolay kolay üzülmezsiniz ve yapılandırılmış ve düzenli yaşam tarzını tercih edersiniz. Ancak, bazen inatçı davranabilir, bir değişikliğin yararlı olacağı durumlarda bile yolunuza sadık kalabilirsiniz. Kişisel gelişiminizi geliştirmek için esnekliği ve açık fikirliliği benimseyin.

2. POZİSYON: FETAL POZİSYON

Uyurken kendinizi bir bebek gibi kıvrılmış halde buluyorsanız, rahatlık ve koruma kişiliğinizin önemli yönleridir. Dışarıdan sert görünebilirsin fakat içten içe ilişkilere değer veren yumuşak kalpli bir bireysin. Ancak endişelenme eğiliminiz bazen gereksiz strese neden olabilir. Kendinizi bırakıp rahatlamanın mesele olmadığını kendinize hatırlatmanız çok önemlidir.

3. POZİSYON 3: SERBEST DÜŞÜŞ POZİSYONU

Yüzüstü uyumak, odaklanmış ve hedef odaklı doğanız sebebiyle hayatınızın kontrolünün sizde olmasını istediğinizi gösterebilir. Muhtemelen dışa dönük ve sosyal biri olarak algılanıyorsunuz, ama bazen eleştiriye karşı aşırı duyarlı olabilirsiniz. Bu pozisyon yaratıcılığı artırabildiği gibi fiziksel rahatsızlığa da neden olabilir. Unutmayın, esneme ve egzersiz için mola vermek ağrıları ve acıları önlemeye yardımcı olabilir.

4. POZİSYON: YAN POZİSYON

Uyurken yan tarafınıza doğru uzanarak yer kaplamanız, kendine güvenen ve uyumlu bir kişiliği yansıtır. İnsanlara kolayca güvenme eğiliminde olabilirsiniz ve becerikli bir sorun çözücü olarak görülebilirsiniz. Ancak bu konum aynı zamanda karar verme becerilerindeki eksikliğin ve erteleme eğiliminin göstergesi olabilir. Yapılacaklar listesi oluşturmak ve hedefler belirlemek doğru yolda ilerlemenize yardımcı olabilir.