İşte en nefret edilen burçlar! Herkes onlara uyuz oluyor

İşte en nefret edilen burçlar! Herkes onlara uyuz oluyor

Tüm burçlar arasında en sevilmeyen ve hatta nefret edilen 3 burcun hangisi olduğu ortaya çıktı.

Astrolojideki en sevilmeyen burçlar belli oldu. Bu 3 burç, diğer tüm burçlara nazaran daha az seviliyor. Öyle ki bunları gören hemen ortamdan uzaklaşıyor. Peki, en nefret edilen burçlar hangisi?

Yapılan araştırmaya göre ''İkizler, Akrep ve Başak'' en sevilmeyen burçlar listesinde ilk sırada yer alıyor.

764fffa2d5cf14d68926d06bb3203131-9xfo.webp

İKİZLER

İkizler burcuna sahip insanların toplum tarafından pek de sevilmemesinin nedeni oldukça enerjik ve eğlenceli yapıda olsalar da toplum tarafından ikiyüzlü, tutarsız, kararsız ve sürekli olarak konuşan olarak görülüyorlar. İkizlerin değişken kararları ve ruh hali insanlarda yorucu bir etki bırakıyor.

astrology-fhkr.webp

AKREP

Akrep burçları listede ikinci sırada yerini alıyor. Akrep burçları kindar, sinsi, kaprisli ve inatçı olarak görülüyorlar. Aslında oldukça başarılı ve yardımsever olan bu burca sahip insanlar hırsları ve kıskanç yapıları nedeniyle toplumda sevilmeyen burçlar arasında bulunuyor.

astrology-fire-signs-1-copy-uxgb.webp

BAŞAK

En sevilmeyen burçlar listesinde başak burcu üçüncü sıradan giriş yapıyor. Detaycı ve titiz olan başak burçlarının her arkadaş ortamında olması istense de yakın çevreye girince can sıkıcı olabiliyorlar. Memnuniyetsizliğiyle bilinen başak burçları her şeyin dört dörtlük olmasını istediği için ve sürekli olarak eleştirdiği için birçok insan tarafından sevilmiyor.