Kızgın bir boğaya dönüşeceksiniz! Yer yemez cinsel isteğiniz uçuşa geçecek

Kızgın bir boğaya dönüşeceksiniz! Yer yemez cinsel isteğiniz uçuşa geçecek

Cinsel isteği arşa çıkaracak o besin sonunda bulundu. Tükettiğiniz an cinsel dürtüleriniz hemen harekete geçecek.

Birçok kişi cinsel isteksizlik sorunundan yakınıyor. Ancak bu mucizevi besini tükettiğiniz andan itibaren, cinsel dürtüleriniz uçuşa geçecek. Peki resmen doğal bir afrodizyak etkisi olan ve etkilerine son derece şaşıracağınız o besin hangisi?

49524635.webp

İKTİDARSIZLIK NEDEN OLUR? 

Bilimsel terimiyle "erektil disfonksiyon" olarak da adlandırılan iktidarsızlık, genellikle penisin yeterince sertleşememesi veya bu sertliği sürdürememesi durumunu içerir. İktidarsızlık; fiziksel, psikolojik veya bir kombinasyonu nedeniyle ortaya çıkabilir.

ekran-goruntusu-2023-10-11-221843.png

Fiziksel nedenler arasında diyabet, kalp-damar hastalıkları, hormonal sorunlar, sinir sistemi bozuklukları ve ilaçların yan etkileri yer alabilir. Psikolojik nedenler arasında stres, kaygı, depresyon, ilişki sorunları ve cinsel performans endişeleri bulunabilir.

lede208.webp

KARANFİL YAĞI TAM BİR DOĞAL AFRODİZYAK 

Doğal yöntemler pek çok soruna deva olduğu gibi, cinsel gücü artırmada da güçlü etkilere sahiptir. Bunlardan biri de şüphesiz, karanfil yağıdır.

ekran-goruntusu-2024-02-11-134612.png

KARANFİL YAĞININ FAYDALARI NELER?

Bu uçucu yağın cinsel isteğe faydalarını anlamak için, öncelikle karanfil yağının içeriğinde bulunan eugenol adlı bileşiğin kan dolaşımını artırıcı özelliklere sahiptir.

İyi bir kan dolaşımı, cinsel organlara daha fazla kan akışını destekleyerek cinsel uyarılma ve isteği artırır.

Karanfil, çağlardan beri geleneksel tıp sistemlerinde afrodizyak olarak kullanılmaktadır. Olası afrodizyak özellikleri öjenol ve antioksidan içeriğinden gelebilir. Bunlar hücre sağlığını destekler ve dolayısıyla cinsel işlevi destekler.

Araştırmacılar vitaminler, proteinler ve karbonhidratlar açısından zengin olan karanfil yağının sperm sayısındaki potansiyel artışla bir ilişkisi olabileceğini bulmuşlardır.

nintchdbpict0002901507451.webp

KARANFİL YAĞI NASIL TÜKETİLMELİDİR?

 

Karanfil tomurcuklarını kaynar suda demleyin. Ilık bir şekilde günde birkaç bardak tüketebilirsiniz. Ancak aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

NOT: Bu haber genel bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamak adına tüketmeden önce uzmanınıza mutlaka danışın.