Maskeli takıntılı adam Esra Ezmeci'yi şok etti! Maskeyle nasıl oluyor?

Maskeli takıntılı adam Esra Ezmeci'yi şok etti! Maskeyle nasıl oluyor?

Ünlü psikolog Esra Ezmeci'nin programında temizlik takıntısı olan eş, Ezmeci'yi bir hayli şaşırttı.

Esra Ezmeci'nin programında ortaya atılan itiraflar herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Son olarak bir kadın kocasının yatak odasında maske takıp kendisini yıkadığını anlatarak akıllara durgunluk verdi. Esra Ezmeci "Maskeyle nasıl oluyor bu iş?" diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

xx.jpg

Esra Ezmeci, Beyaz TV'de yayınlanan Yeni Baştan programına telefon ile bağlanan izleyicilerin yaptıkları itiraflar karşısında şaşkınlığa uğradı.

x.jpg

"MASKE TAKIP VE SPREY SIKARAK BİRLİKTE OLMAK İSTİYOR"

Ebru Hanım katıldığı yayında 10 yıllık evli olduğunu söyledi. Lazer epilasyoncu olduğunu söyleyen genç kadın "Müşterilerimle iç içe olduğum için eşimle birlikte olurken hâlâ maske takıp sprey sıkıp öyle birlikte olmak istiyor bunu nasıl aşacağım?" dedi.

ekran-goruntusu-2023-11-30-171551.png

"HER YERİME SIKIYOR"

Esra Ezmeci ise şaşkınlığını gizleyemeyerek "Spreyi nereden sıkıyor?" diye sordu. Ebru Hanım ise "Her yerime sıkıyor dezenfektan sıkıyor halen mikrop kapacağını sanıyor" dedi.

ekran-goruntusu-2023-11-30-171557.png

"MASKEYLE NASIL OLUYOR BU İŞ?"

Esra Ezmeci "Bu artık temizlik takıntısı haline gelmiş cinsellikte de maske takarak birlikte olmak zor bir şey. Maskeyle nasıl oluyor bu iş? Bu da bir tuhaf... Eşinize şunu anlatmanız lazım, eşinizin bir takıntısı var. Bununla ilgili destek alması lazım" ifadelerini kullandı.