Seçtiğiniz kelebeğe göre ne kadar narinsiniz?

Seçtiğiniz kelebeğe göre ne kadar narinsiniz?

Bu kişilik testinde bir kelebeği seçmeniz isteniyor. Seçtiğiniz kelebek sizin kırgınlıkla nasıl başa çıktığınızı ortaya koyuyor.

Kişilik testleri kendi karakterinizi ortaya çıkaran ipuçlarından oluşuyor. Bu testler sizin ne kadar duygulu, derin, asabi, yardımsever olmanız gibi çeşitli özelliklerinizi ortaya çıkarmakta katkı sağlıyor.

1705503.webp

Kelebek testini yapmak, bu tür duygularla nasıl başa çıktığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir ve hatta bunları yönetmeniz için size stratejiler bile sağlayabilir.

Kırgınlıkla nasıl başa çıkacağını bilmek isteyenler için bu test öneriliyor. Kırgınlığa karşı tutumunuzu ve buna nasıl tepki verdiğinizi ortaya çıkarmak için tasarlanan bu testte 3 çeşit kelebek var. Bunlardan biri kendiniz hakkında inanılmaz bir bilgiyi ortaya çıkarıyor.

ekran-goruntusu-2024-06-14-224441.png

1. KELEBEK

Bu kişilik testinde 1. kelebeği seçen kişiler iyi kalpli ve bağışlayıcıdır. Geçmişteki şikayetlerden yola çıkmanın önemini anlarlar ve kin tutmazlar. Kırgınlıkla enerji harcamaya değmeyeceğini biliyorlar ve bunun yerine olumlu bir atmosfer yaratmaya odaklanıyorlar. Bu tip birey genellikle başkalarını çok kabul eder ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışır.

ekran-goruntusu-2024-06-14-224444.png

2. KELEBEK

Bu kişilik testinde 2. kelebeği seçenlerin intikamcı olduğu biliniyor. Haksızlığa uğradıklarında unutmaya istekli değiller ve aktif olarak intikam arayacaklar. Bu onların her zaman kızgın oldukları anlamına gelmez , ancak birisi onlara haksızlık ettiğinde bunu hatırlayacak ve gerekirse harekete geçecektir. Onları affetmek de zor olabilir ama affettiklerinde bu samimidir.

ekran-goruntusu-2024-06-14-224447.png

3. KELEBEK

Bu kişilik testinde 3. kelebeği seçen kişiler genellikle çekingen olarak nitelendirilir. Zor durumlardan veya kendilerine zarar vermiş olabilecek insanlardan “kaçma” eğilimindedirler. Sorunlarıyla yüzleşmekte zorluk çekerler ve her türlü yüzleşmeden , zorlu konuşmalardan uzak durmayı tercih ederler. Olanları unutmak isteseler de, derinlerde hâlâ kırgın hissediyorlar.