Şişme bebek itirafı çıldırttı! Esra Ezmeci'nin gözlerden alev fışkırdı!

Şişme bebek itirafı çıldırttı! Esra Ezmeci'nin gözlerden alev fışkırdı!

Bir takipçisi gecede 6 kez ilişkiye girdiğini söyleyince Esra Ezmeci çılgına döndü. Şişme bebek sorusu çıldırttı ünlü psikoloğu delirtti.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci sosyal medya hesabından takipçilerinin sorduğu soru ve itiraflara yanıt vererek gündem olmaya devam ediyor. Daha önce Türkiye'de eş değiştirme gemilerinin olduğunu söyleyerek büyük ses getiren Ezmeci'ye son olarak gelen bir itiraf herkesi şok etti.

ESRA EZMECİ'DEN 'EŞ DEĞİŞTİRME' ÇIKIŞI

Eş değiştirme (Swinger) organizasyonların yapıldığını öne süren Esra Ezmeci, "Eş değiştirmek için organizasyon yapılan gemiler bile var. Eşinle ismini yazdırarak gidiyorsun ve orada herkes çift şekilde. Gemide her gün partnerler birbirini değiştirerek odalara geçiyor. Sırf bunun için özel şeyler yapılıyor." demiş ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

ESRA EZMECİ'Yİ ÇILDIRTAN SORU VE İTİRAFLAR

Sosyal medya üzerinden kendisine gelen sorulara ve itiraflara yer veren Esra Ezmeci'ye yine ağızları açık bırakacak itiraflar ve sorular geldi. Ezmeci, kendisine gelen bu sorulara yanıtları Instagram üzerinden verdi.

*Kocam şişme bebek almış yatağı koyuyor onları öpüyor ne yapmalıyım?

-Bunun sizi rahatsız ettiğini söyleyin bu fantazisel ve takıntısal bir durum olabilir.

ekran-goruntusu-2024-02-11-131041-iljz.webp,

*Kocam geceleri 6 kere cinsellik yaşıyoruz yorulsam da uyusam da dinlemiyor parayla kandırıyor.

-Cinsellik iki tarafın ortak istekleri doğrultusunda olursa güzel olan bir şey. Bunu her gün belirli bir sayı rutinine koymak keyfi kaçırabilir. Siz bu konuda nasıl olursa daha keyifli olur bunu kendisiyle konuşun.

ekran-goruntusu-2024-02-11-131138-lonr.webp