Sizin kediniz hangisi? Seçtiğiniz kedi karakterinizi anlatıyor

Sizin kediniz hangisi? Seçtiğiniz kedi karakterinizi anlatıyor

Resimdeki kedilerden hangisini seçerseniz o kedi size karakter özelliklerinizi anlatıyor. Peki senin kedin hangisi?

Seçtiğiniz kedi karakter özelliklerinizi ortaya çıkarıyor. Seçtiğin kediye göre sen nasıl bir insansın? Resimde bulunan kedilerden her birinin karakteriniz ile bağlantılı olduğu ortaya çıktı. 

ekran-goruntusu-2024-02-12-171552-001.png

KEDİ 1

Tanımadığınız kişilerle sohbet başlatmakta hiç zorluk çekmiyorsunuz ve toplantılara gittiğinizde nadiren dikkatlerden kaçıyorsunuz. Her zaman konuşacak bir şeyin var ve asla olumsuz konuları gündeme getirmiyorsun. Başkalarını onların arkasından yaptıkları için yargılamaktan hoşlanmazsınız. Öte yandan, her şey ve herkes hakkında düşüncelerinizi özür dilemeden iyi bir şekilde açıklıyorsunuz.

KEDİ 2

Çok yaratıcı bir insansınız, kendinize meydan okumayı seviyorsunuz ve sık sık yapacak yeni aktiviteler arıyorsunuz. Başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü umursamıyorsun. Bardağın boş yerine dolu tarafını görme eğilimindesiniz ve önerilerde bulunma konusunda çok başarılısınız.

Bu nedenle, size yakın olan birçok kişi, belirli vakalarla ilgili her zaman somut mesajlar veya cevaplar beklemektedir.

KEDİ 3

Bu kediyi seçerseniz, çok sevgi dolu olmakla öne çıkan bir insansınız. Kabul etmek istemeseniz veya kabul etmekten utansanız bile, çoğu kişi sizi harika bir referans olarak görüyor. Ailen sahip olunması gereken en önemli şeydir ve onları her zaman savunursun. Sahtelerden hoşlanmıyorsunuz ve düşündüğünüzü filtresiz, yarım ölçü olmadan söylüyorsunuz.

KEDİ 4

Bu kediyi seçerseniz, her gün çok kararsız olan birisiniz. Karar vermek söz konusu olduğunda, rehberlik için güvendiğiniz insanlardan yardım istersiniz, ancak sizin tarafınızdan herhangi bir inisiyatif yoktur. Hatalardan korkuyorsunuz ve bu sizi felç ediyor, tam olarak gelişmenizi engelliyor, belki de kendini sevme eksikliğidir. Hatalardan ders almanız gerekecek ve herhangi bir güçlük çekmeden her şeyin nasıl çok daha kolay olacağını göreceksiniz.

KEDİ 5

Bu kediyi seçerseniz, inatçı biri olarak öne çıkıyorsunuz. Bir şeyler kafanıza girdiğinde, fikrinizi zar zor değiştirmenizi sağlayabilirler. Siz çok hırslı bir insansınız ve her zaman başarının peşindesiniz. Yol boyunca ortaya çıkan zorluklarla yüzleşin. Hedeflere ulaşmak için her zaman daha fazla güç kazanırsınız. Yaşam boyu aşka inanmıyor ve kendinle vakit geçirmekten zevk alıyorsun.