Afra Saraçoğlu herkesi üzecek. Yalı Çapkını dizisinde beklenmedik veda

Afra Saraçoğlu herkesi üzecek. Yalı Çapkını dizisinde beklenmedik veda

Emre Altuğ'un Yalı Çapkını dizisine veda etmesinin ardından Afra Saraçoğlu'nun da diziye veda edeceği öne sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde Orhan Karakterine can veren Emre Altuğ diziye veda etmişti. Yeni sezonda Afra Saraçoğlu'nun da diziye veda edeceği konuşuluyor. Dizide amansız bir hastalığa yakalanan Seyran karakterinin ölerek diziye veda edeceği iddia ediliyor.

FERİT BU ÖLÜMLERLE SARSILACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, kulislerden sızan bilgilere göre peş peşe ailesinde yaşanan ölümler Ferit’in (Mert Ramazan Demir) hayatında büyük bir kırılma noktası olacak. Bu süreçte yapım şirketinin yakın zamanda biten dizisi 'Sakla Beni'nin karakteri Kont Ziya da dönecek.

afrasaracoglu-yeni-22.jpg

Oyuncu Tamer Levent’in hayat verdiği Ziya karakteri, daha önce Halis Ağa’nın yıllar sonra yardım istediği eski düşmanı olarak yalıya misafir olmuştu. 

Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu, 1998 yılında Edremit’te doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ‘Karşılaştırmalı Edebiyat’ bölümünü kazandı. Bu bölümü dondurarak 2016 Yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuk kariyerine başladı. Genç oyuncu kısa sürede kariyerinde önemli bir sıçrama yapmış ve 2018 yılında Hummel’ın ve Pantene'in marka yüzü olmuştur.

İlgili Haberler