Garanti BBVA promosyon ödemelerinde ikinci bir güncelleme yaptı. Emeklilere ödeme var

Garanti BBVA promosyon ödemelerinde ikinci bir güncelleme yaptı. Emeklilere ödeme var

Garanti BBVA, emekli promosyonuna zam yaptı.

Garanti BBVA, promosyon ödemeleri konusunda ikinci bir güncelleme daha yaparak emeklilere ödeme yapmaya başladı. Kamu bankalarının promosyonlara zam yapmasının ardından Garanti BBVA da emeklilere ödediği promosyon miktarını arttırdı. Bu güncelleme ile birlikte emekliler, Garanti BBVA'dan daha yüksek promosyon ödemeleri alabilecekler. 

Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alanlara 15.000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı! Emekli promosyon fırsatını kaçırmayın.

  • Emekli Promosyon Kampanyası geçerlilik tarihi 28 Mart  - 30 Nisan 2024’tür. Bankamız Kampanya Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Siz de emekli maaşınızı Garanti BBVA’dan alarak, 15.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmayın!

2-002.jpg

Maaşınızı Garanti BBVA’ya taşımak istiyorsanız:

  • Henüz müşterimiz değilseniz Garanti BBVA Mobil üzerinden şubeye gitmeden müşterimiz olabilir, emekli maaşınızı kolaylıkla Garanti BBVA’ya taşıyarak emekli maaşı banka promosyonu ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
  • Garanti BBVA müşterisiyseniz ve emekli maaşınızı PTT veya başka bir banka aracılığıyla alıyorsanız ve maaşınız üzerinde herhangi bir bloke bulunmuyorsa Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden emekli maaşı banka değişikliği başvurusu yapabilir ve emekli banka promosyon ödemesi talebinde bulunabilirsiniz.
  • Dilerseniz sadece nüfus cüzdanınız ile Garanti BBVA şubelerine giderek banka değişikliği talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Haberler