Show TV'deki Bahar dizisinin başrolüydü. Demet Evgar orayla anlaşmaya vardı

Show TV'deki Bahar dizisinin başrolüydü. Demet Evgar orayla anlaşmaya vardı

Demet Evgar, milyonluk anlaşmaya imza attı

Show TV'de yayınlanan Bahar dizisinin başrol oyuncusu olarak Demet Evgar ile anlaşma sağlandı. Yapılan milyonluk anlaşma kapsamında o firmanın reklam yüzü olacak.

Reyting rekorları kıran 'Bahar' dizisinin başrol yıldızı Demet Evgar, en son sette yaşadığı küfür krizi ile gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu şimdi de, milyonluk reklam anlaşmasıyla konuşuluyor. Bir temizlik markasının ekran yüzü olan Evgar'ın aldığı parayı duyanlar ise kulaklarına inanamadı.

screenshot-1-v3ux.jpg
Ekranların fenomen dizisi Bahar'da başrolü üstlenen Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel ve Elit Andaç Çam gibi başarılı oyuncularla birlikte ekran karşısına geçiyor. Dizi her hafta milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ederken Demet Evgar'ın reklam anlaşmasından kazandığı para dudak uçuklattı. 

Bahar dizisi ile başarılı kariyerinin altın çağını yaşayan Demet Evgar, hem hayranlarının hem de magazin gündeminin yakın markajında.

screenshot-2-sq8a.jpg

Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel ve Elit Andaç Çam gibi isimlerle kamera karşısına geçen Demet Evgar en son sette yaşadığı küfür krizi ile gündeme gelmişti. Bu olayları geçmişte bırakan Demet Evgar, şimdi ise milyonluk reklam anlaşmasıyla magazin manşetlerini süsledi.

screenshot-5-8c0d.jpg

 GazeteMagazin'in haberine göre; Demet Evgar bir temizlik markasının ekran yüzü oldu. Ünlü oyuncunun bu işten aldığı para ise dudak uçuklattı. 

 Evgar'ın bu anlaşmadan tam tamına 12 milyon TL aldığı konuşuluyor.
 

İlgili Haberler