Ziraat Bankası duyurdu: Emekli maaşı alan herkese yeni ödeme var

Ziraat Bankası duyurdu: Emekli maaşı alan herkese yeni ödeme var

Maaşını Ziraat Bankası'na taşıyacak olan emeklilere zamlı promosyon ödemesi yatırılacak. İşte o ödemeler

Ziraat Bankası, emekli maaşı alan müşterilerine yönelik önemli bir duyuru yaparak, promosyon ödemelerinde değişikliğe gittiğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, emekli maaşı alan herkesin yeni ödeme avantajlarından yararlanabileceği belirtildi.
 

Banka yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, emekli maaşı alan müşterilere yönelik sunulan promosyon ödemelerinin artık daha avantajlı hale getirildiği ifade edildi. Bu kapsamda, emekli maaşı alan herkesin yeni ödeme avantajlarından faydalanabileceği ve bu konuda banka ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabileceği belirtildi.
635fbad886b24a4df8acede9.jpg

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi imkanı sunulmaktadır.

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2022 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2024 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

  • Şubelerimiz,
  • İnternet Şubemiz,
  • Ziraat Mobil,
  • ATM'lerimiz,
  • SMS
  • Müşteri İletişim Merkezimiz

aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.​​​​​​​​​

İlgili Haberler