Çağatay Ulusoy hayranlarını üzen gelişme! Herkes merakla bekliyordu. Yıkıldılar...

Çağatay Ulusoy hayranlarını üzen gelişme! Herkes merakla bekliyordu. Yıkıldılar...

Son dönemde Terzi dizisiyle gündemden düşmeyen Çağatay Ulusoy şimdilerde FOX TV'de yayımlanacak olan Gaddar dizisine hazırlanıyor. Yakışıklı oyuncu yeni bir film çekimi daha yapacaktı. Ancak gelen haberler çok kötü...

Çağatay Ulusoy hayranlarını yıkan üzücü bir haber geldi. Gelen bilgiye göre FOX TV'de yayımlanacak olan Gaddar dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy'un Biz Bir Aileyiz adlı filminin çekimleri iş yoğunluğundan dolayı iptal edildi. Bu durum Çağatay Ulusoy hayranlarını derinden üzdü.

Ekranların sevilen oyuncusu Çağatay Ulusoy, Centilmen, Terzi ve Kübra isimli projelerin ardından FOX TV'de yayınlanacak olan Gaddar dizisinde rol alacak.

Ünlü oyuncunun dizinin yanı sıra rol alacağı Biz Bir Aileyiz filminin çekimleri ertelendi.

BANKACI ARDA'YI OYNAYACAKTI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Ulusoy'un projelerin ardından Biz Bir Aileyiz adlı filmini çekeceği gündeme gelmişti. Deniz Akçay'ın yazdığı filmi Ozan Açıktan yönetecekti. Ancak son gelen haberlere göre film şimdilik iptal edildi.

bu-efkar-ne-cagatay-duygu-sarisindan-ayrilip-ilkin-tufekciyle-sevgili-olan-cagatay-ulusoy-arabada-son-ses-efka-1675242120883.jpg

Çağatay Ulusoy'un Arda adlı bir bankacıyı canlandıracağı film yaz aylarına ertelendi. Ulusoy'un yeni dizisi "Gaddar"ın çekimleri öne alınınca ve film projesi çok aceleye geleceği için bu kararın alındığı öğrenildi.

TERZİ 3.SEZON OLACAK MI?

Öte yandan bazı haber sitelerinde Terzi dizisinin 3.sezon onayı almadığı öne sürüldü. Ancak bu iddiaların kısa sürede doğru olmadığı ortaya çıktı.

Terzi dizisi 3.sezonda da ekranda olacak. 

GADDAR DİZİSİNDE KİMLER OLACAK?

FOX TV ekranlarında yayımlanan Gaddar dizisinin oyuncuları da belli olmaya başladı. 

Kadro yıldızlar geçidi gibi!

Dizinin oyuncu kadrosu tam olarak belli olmasa da dizide Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy başrolde yer alacak. Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran gibi isimler de dizide yer alması kesinleşenlerden.

İlgili Haberler