Hadise'nin 19 bin TL'ye ne yapacağı belli oldu!

Hadise'nin 19 bin TL'ye ne yapacağı belli oldu!

Seksi şarkıcı Hadise'nin, 19 bin lira para ile ne yapacağı ortaya çıktı.

Hadise, Azerbaycan'da makyaj üzerine masterclass düzenleyeceğini açıkladı.

Seksi şarkıcı burada güzellik sırlarını paylaşacak. Hadise'nin yapacağı etkinliğin biletleri ise 19 bin TL'den satışa çıktı.

ekran-goruntusu-2024-02-25-111103.png

AZERBAYCAN'DA MAKYAJ ETKİNLİĞİ

Hadise, güçlü sesi ve etkileyici dans şovlarıyla birlikte son zamanlarda makyaj tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hadise, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de masterclass'a katılacak.

Şarkıcı, Serhat Şen ile birlikte yaklaşık bir saat makyaj üzerine masterclass düzenleyecek. Makyajının püf noktalarını da ilk kez anlatacağı 2 Mart'taki etkinliğin biletleri satışa çıktı.

BİLET FİYATI 19 BİN TL

Biletlerin fiyatı 3 bin TL'den başlarken 19 bin liraya kadar çıkıyor.

Konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Hadise, 'Çok heyecanlıyız. Sizinle makyaj sırlarımı paylaşacağım' ifadelerini kullandı. 

HADİSE KİMDİR?

Şarkıcı Hadise Açıkgöz, 22 Ekim 1985'te Belçika'da dünyaya geldi. Belçika'nın Mol kasabasında Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. Hadise, 11 yaşındayken annesi ile babası boşandı. Başarılı isim, 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldı. Yarışma sonucunda ilk ona giremedi fakat altı ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul etmesinin ardından albüm hazırlıklarına başladı.

2005'te yayınlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanındı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşıdı. 2008'de ikinci stüdyo albümü Hadise'yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de bir hit oldu. Sonraki yıl Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" ile temsil ederek dördüncü oldu.