Birce Akalay'dan yıkan veda! Vedası hayranlarını çok üzdü

Birce Akalay'dan yıkan veda! Vedası hayranlarını çok üzdü

Birce Akalay'ın dizisi veda ediyor! Seyirciler Kanal D yönetimine tepkili

Daha yeni başlamıştı! Kanal D ekranlarındaki Bir Derdim Var dizisi final yaparken ünlü oyuncu Birce Akalay veda açıklaması yaptı. Akalay'ın açıklamaları hayranlarını çok üzdü! Kanal D ekranlarında yayımlanan dizinin final yapacak olması seyircileri de çok kızdırdı.

Birce Akalay uzun bir süredir ekranda yer almıyordu. Kanal D ekranlarında seyircilerle yeniden buluşan güzel oyuncu hayranlarını çok mutlu etmişti.

KANAL D DİZİSİNE FİNAL KARARI

Kanal D ekranlarında yayımlanan Bir Derdim Var dizisi için final kararı çıktı. Bu durum Birce Akalay hayranlarını çok üzdü

14803345-728xauto.jpg

BİRCE AKALAY'DAN VEDA AÇIKLAMASI

Cumhuriyet.com.tr'deki habere göre; Ünlü oyuncu Birce Akalay yeni dizisi Bir Derdim Var ile büyük ses getirmişti. İlk bölümüyle büyük etki yaratan dizi, 6. bölümüyle final yapma kararı almıştı. Akalay, 'Son 1' notuyla paylaştığı fragmana yazdıklarıyla izleyiciye veda etti.


'Bir Derdim Var' Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Birce Akalay ile Mert Fırat'ın paylaştığı yeni sezon dizilerinden biriydi.

Ergenlik sorunlarıyla boğuşan gençler ve ailelerine bir umut ışığı yakmayı hedefiyle yola çıkan dizi ilk bölümde büyük ses getirse de reyting kurbanı oldu.

10. BÖLÜMÜ BİLE GÖREMEDİ


6. bölümüyle ekrana veda etme kararı alan Bir Derdim Var, bu haberle sevenlerini üzdü.

Dizinin başrol oyuncusu Birce Akalay, Nilüfer rolünü canlandırdığı dizinin son bölüm fragmanıyla birlikte bir veda mesajı yayımladı.

Akalay mesajda, "Dizimiz #birderdimvar yola çıktığımız ilk günden, ülkemizdeki hatırı sayılır travmalı çocuğun "YALNIZLIĞINA", ailelerinin ise mahsur kaldığı "KARANLIKLARA" el uzatabilmek heyecanıyla sarmıştı beni..." yazdı.

Ünlü oyuncu şu ifadelere yer verdi:

'Ulusal televizyonları ve sektörümüzü yönlendiren reyting sisteminde ne yazık ki karşılık bulamadı işimiz. Ancak kamuoyu her zaman değerlidir. Aldığımız tüm tepkiler, yorumlar ve alkışlarınız en büyük ödül ve motivasyon kaynağı oldu ve olacak son güne kadar şüpheniz olmasın. Bu anlamda, heyecanımızı ilk günden itibaren paylaşan ve bizi elinden geldiğince desteklemiş tüm dostlarıma ve sevenlerimize yürekten teşekkür ederim. Hayatımdaki en büyük iyi ki'lerimden biri oldu 'Bir Derdim Var'. Keşke daha uzun soluklu olabilseydi... Sevgiyle...'

ESKİ BÖLÜMLER NE OLACAK?

Bir Derdim Var dizisinin eski bölümlerinin kanalın youtube hesabında yer almaya devam edeceği öğrenildi.

İlgili Haberler