Yalı Çapkını dizisinde beklenmedik veda! Artık TRT1 dizisinde yer alacak

Yalı Çapkını dizisinde beklenmedik veda! Artık TRT1 dizisinde yer alacak

TRT1 ekranlarında yayımlanan Bir Sevdadır’ dizisinden bomba transfer. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Star TV'nin Yalı Çapkını dizisinde yer alan oyuncu artık TRT1 ekranlarında yer alacak

Artı Gerçek'in derlediği habere göre; Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Yalı Çapkını dizisine veda eden oyuncu artık TRT1 ekranlarında yayımlanan  ‘Bir Sevdadır’ dizisinde yer alıyor. Bu durum seyircileri de çok şaşırttı.

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını dizisine veda eden oyuncu, artık TRT1 ekranlarında yayımlanan ‘Bir Sevdadır’ dizisinde izleyicilerle buluşuyor. Diziye veda eden oyuncu, sektördeki kariyerine yeni bir soluk getirmek amacıyla bu yeni projede yer almayı tercih etti.


Dizideki dramatik gelişmeler sonucunda karakteri ölen Doğukan Polat, izleyicileri üzmüştü. Ancak oyuncunun yeni projede yer alacak olması, hayranlarını sevindirdi. Oyuncunun Yalı Çapkını dizisinden ayrılmasının ardından, ‘Bir Sevdadır’ dizisiyle televizyon ekranlarında kendine yeni bir yer edinmeyi başardı. Doğukan Polat, Yalı Çapkını dizisine ölerek veda etmişti. Dizide Ferit karakterinin ağabeyine can veren Doğukan Polat geçirdiği trafik kazası sonucu dizide hayatını kaybetmişti.

Doğukan Polat'ın hangi dizide yer alacağı büyük merak konusuydu. Doğukan Polat, TRT1 ekranlarındaki oynadığı karakterle ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte Doğukan Polat'ın o açıklamaları

İlk defa kötü bir karakteri oynuyorum!

Dizidoktoru.com sitesindeki habere göre; Etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ‘Bir Sevdadır’ın Ünal’ı Doğukan Polat, dizi ve karakteri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Dizide Ünal Dağlıca’yı canlandıran Doğukan Polat, karakteri için “Saplantılı ve megaloman bir karakter. Kendi arzu ve istekleri doğrultusunda her türlü kötülüğü yapabilecek bir karakter. Onu iyi insandan ayıracak çok fazla özelliğe sahip, psikolojisinin de çok normal olmadığını düşünüyorum.” dedi.

ilk-defa-kotu-bir-karakteri-oynuyorum-h42354-e00bc-001.jpg

Senaryoyu ilk okuduğunda çok beğendiğini dile getiren Polat, “Senaryoyu kabul ettiğim rol ışığında okumaya başlayınca hayli hoşuma gitti, kendi açımdan ele alırsak ilk defa kötü bir karakteri oynayacaktım. Bu da hem seyirci açısından hem benim açımdan bir ilk olacaktı. Bundan dolayı da kendi içimde yeni sınırlar ve haller keşfetme süreci içerisine girmiş olmak beni oldukça neşelendirdi.”

Polat, Ünal karakterine hazırlık sürecinde “Bir süre ağız çalışmaları yaptık, kendi imajımda bazı değişiklikler yaptım. Saç sakal modelimi karaktere uygun hale getirdim.” şeklinde konuştu.

Polat, ‘Bir Sevdadır’ dizisinde beraber çalıştığı ekip arkadaşları için şu açıklamalarda bulundu: “Çok güçlü bir oyuncu kadromuz ve birbirinden kıymetli isimlerle çalışıyoruz. Set ekibimiz de çok profesyonel ve işlerinde incelikli çalışıyorlar. Umarım uzun soluklu ve halkımızın sevgisinin ve ilgisinin hep giderek artacağı bir iş olur. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese, kanalımız TRT’ye, yapım şirketimiz Bozdağ Film’e ve izleyenlerimize sevgiler, saygılar.”

İlgili Haberler