Ekranı açanlar neye uğradığını şaşırdı! Kanal D'nin İnci Taneleri dizisinden yıkan haber; Veda etti

Ekranı açanlar neye uğradığını şaşırdı! Kanal D'nin İnci Taneleri dizisinden yıkan haber; Veda etti

Kanal D'nin İnci Taneleri dizisinden üzücü haber

Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri, izleyicilerine beklenmedik bir sürpriz yaparak ekrana veda etti.

Bayram öncesi ekran arası vererek sevenlerine veda eden dizi, izleyicileri tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılandı. Yapılan açıklamaya göre, dizi önümüzdeki iki hafta boyunca ekrana gelmeyecek.

Peki, bu ani veda kararının nedeni ne? Yapılan açıklamaya göre, dizinin yapımcıları ve yönetimi, senaryo ve prodüksiyon süreçlerinde yaşanan bazı teknik ve planlama problemleri nedeniyle dizinin geçici bir süre için ekrana ara verme kararı aldı. 

BÖLÜM YETİŞMEDİ

BKM’nin Kanal D için çektiği 'İnci Taneleri' dizisi perşembe akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Şenol Sönmez’in yönettiği dizinin senaryosunu Yılmaz Erdoğan yazıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin bu hafta ekrana gelecek bölümünün yetişmediği belirtildi. Önümüzdeki hafta da bayram nedeniyle 'İnci Taneleri' yayınlanmayacak. Böylece dizi toplam 2 hafta ara vermiş olacak.

inci-taneleri-f6ab-cover-jpg.webp

BKM’nin Kanal D için çektiği  Yılmaz Erdoğan’ın “İnci Taneleri” dizisi perşembe akşamları şiirsel dili ve etkileyici konusuyla seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Şenol Sönmez’in yönettiği dizinin aynı zamanda senaryosunu da Yılmaz Erdoğan yazıyor.

İnci Taneleri'nin beklenmedik veda kararı, izleyiciler arasında büyük bir merak uyandırdı. Ancak yapılan açıklamalar, dizinin geleceği konusunda umut verici detaylar içeriyor. İzleyicilerin de bu süreci anlayışla karşılaması ve dizinin geri dönüşü için sabırla beklemesi bekleniyor.
 

İlgili Haberler