MasterChef All Star'da ayrılık: Buraya kadar direnebildim diyerek bıraktı gitti...

MasterChef All Star'da ayrılık: Buraya kadar direnebildim diyerek bıraktı gitti...

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 kanalında yayımlanan MasterChef All Star'da ayrılık şoku. Yarışmacı programa veda ederken dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kısa bir süre sonra tv8'de yayımlanan MasterChef All Star'da başka ayrılıklar da yaşanacak.

TV8 ekranlarında yayımlanan diziler reytinglerde beklenen ilgiyi görmüyor. Kanaldaki yarışma programları ise reytingleri alt üst ediyor. Acun Ilıcalı'ya ait tv8'de yayımlanan ''MasterChef All Star'' yarışması ise izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

MasterChef All Star yarışmasından peş peşe ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor.

YENİ VEDA HABERİ HERKESİ ÜZDÜ


MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Sefa, Eda, Gamze, Ayaz, Dilara, Sergen ve Barbaros arasında yapılan elemede yarışmaya veda eden isim Gamze oldu.

Dün akşam Tv8 ekranlarında izleyicilerle buluşan MasterChef All Star, eleme gecesiyle ekrana geldi. Yarışmada bir hafta daha kalabilmek isteyen yarışmacılar mücadele etti. 

Gazeteduvar.com.tr'nin derlediği habere göre; Kırmızı ve mavi takımdan potaya dahil olan Dilara, Sergen, Ayaz, Gamze, Barbaros, Sefa ve Eda eleme gecesinde iki aşamalı ''Tamam mı, devam mı?'' oyununa çıktı.

Şefler ilk aşamada yarışmacılardan pikan cevizi ve taze kekik ile yaratıcı tabaklar çıkarmalarını istedi. Bu aşamada tabakları başarılı olan Dilara, Sergen, Barbaros ilk aşamada potadan çıktı. 

f6kwo-cxkaede-r-2rcx-jfif.webp

Eda, Sefa, Gamze ve Ayaz ikinci aşamada Mehmet Şef'in "tavuk ciğerli mousse" tabağını yaptı. 

Potadan ilk kurtulan isim Ayaz oldu. Ayaz, ''Üçüncü kez buraya geliyorum. Üçtür birinci çıkıyorum buradan. Buraya düşmemek için elimden geleni yapacağım" dedi. Gecenin en iyi ikinci tabağını çıkaran Eda, "Son ikiye kalmayı bu gece hiç istemedim. İkisine de başarılar diliyorum. Ben gideyim arkada ağlayayım" ifadesini kullandı. 

Son ikiye kalan isimler Sefa ve Gamze oldu. MasterChef'e veda eden yarışmacı Gamze oldu. Gecenin en iyi üçüncü tabağını yapan Sefa, ''Bundan sonra işler değişecek. Dönüm noktasıydı. Elimden geleni yaptım. Madem ben bu işi bir şekilde yapabiliyormuşum. Bundan sonra dört dörtlük yapmak için uğraşacağım. Artık tabaklara odaklanıyorum. Savaşmaya hazırım'' diye konuştu.

GAMZE'DEN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALAR

Yarışmaya veda eden Gamze seyircileri derinden etkileyen bir veda konuşması yaptı. Elenen yarışmacı Gamze açıklamasında şunları söyledi; 

f6qcq72waaaol-g-eqdq-jfif.webp

"Buraya kadar gelebildim. Hiçbir şey kaybetmedim. MasterChef'ten aldığım kanatlarımı taktım ve uçmaya devam edeceğim. Bizi izleyenlere de şunu söylemek isterim. Çok yakında... Şimdi beni daha fazla çalışmak bekliyor. Bunun için de çok mutluyum. Gamze için veda vakti. Buradaki görevim tamamlanmış oldu. Güzel günler geçirdim. Ben de kendi adıma bu meslekte ayaklarımı yere basmaya başladığımı düşünüyorum. Her zamankinden daha fazla başarmaya ihtiyacım var. Adapte olamadan aslında gidiyorum. Benim için erken bir veda. Daha ileriye gitmek isterdim. Ama nasibim buraya kadarmış. Buraya kadar direnebildim."

ŞİMDİ NE YAPACAK?

Gamze'nin kendine ait bir restoran açacağı ve youtube üzerinden yayınlara devam edeceği öne sürülüyor. Konuyla ilgili Gamze henüz bir açıklama yapmış değil. İlerleyen günlerde bu konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor. 
 

İlgili Haberler