ATV'de beklenmedik gelişme: Dev bütçeli dizinin reytingleri dibi gördü

ATV'de beklenmedik gelişme: Dev bütçeli dizinin reytingleri dibi gördü

ATV ekranlarında yayımlanan iddialı dizi reyting şoku yaşadı. Dizi ilk bölümüyle dibi gördü

ATV ekranlarında yayımlanan iddialı dizi "Yaban Çiçekleri", beklenenin aksine reyting konusunda hayal kırıklığı yarattı. O3 Medya tarafından hazırlanan dizi, dün akşam seyirciyle buluştu ancak ilk bölümüyle istenilen başarıyı elde edemedi.
 

Dizinin reytinglerde başarısız olması, yapımcı ve izleyiciler arasında şaşkınlık yarattı. Uzun süredir merakla beklenen "Yaban Çiçekleri"nin, ilk bölümünün beklenen ilgiyi görmemesi sektörde dikkat çekici bir konu haline geldi.
 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Yaban Çiçekleri” dizisi Akın Akınözü ile Aslıhan Malbora’yı buluşturdu. Dün ilk bölümü seyirciyle buluşan dizi reytinglerde aldığı oranlarla şaşırttı. İlk bölümünü Zeynep Günay’ın yönettiği Yaban Çiçekleri” dizisi tüm kişiler’de 2.62 reytingle 19., AB’de 0.88 reytingle 31. ABC1’de ise 1.73 reyting ile 22. Oldu. Akın Akınözü’nün “Kılıç”, Aslıhan Malbora’nın ise “Ela” rolüne hayat verdiği dizide Büşra Pekin, Serhat Teoman, Halil Babür, Bige Önal ve Tilbe Saran ve Arif Pişkin gibi ünlü isimler de kamera karşısına geçiyor.

akin-aslihan-yabam-001.jpg

NOW’un “Kızıl Goncalar” dizisi total’de 6.80, AB’de 9.45 ve ABC1’de 9.89 reytingle zirvede yer alırken “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi” total’de 5.67 ile 3., AB’de 3.81’le 5. Ve ABC1’de 5.45 reytingle 4. Oldu. Ömer ise total’de 3.26 reytingle 9., AB’de 2,90’la 7. Ve ABC1’de 3.56 reytingle 7. Oldu.

İzleyicilerin beklentileri doğrultusunda hazırlanan "Yaban Çiçekleri"nin reytinglerde yaşadığı bu şok, televizyon endüstrisindeki dinamikleri ve seyirci tercihlerini de gözler önüne serdi. Dizi severlerin yakından takip ettiği bu durum, ilerleyen günlerde nasıl bir gelişme göstereceği konusunda da heyecan uyandırıyor.

İlgili Haberler