Apar topar Kanal D final kararı aldı. Sevilen diziyi artık seyredemeyeceksiniz

Apar topar Kanal D final kararı aldı. Sevilen diziyi artık seyredemeyeceksiniz

Kanal D ekranlarında yayımlanan iddialı dizi için final kararı verildi

Kanal D'nin iddialı dizisi Üç Kız Kardeş için final kararı verildi. Uzun bir süredir ekranlarda olan dizi, izleyicileriyle vedalaşmaya hazırlanıyor. 

Üç Kız Kardeş'in final yapacak olması, dizi severler arasında büyük bir merak konusu haline geldi. Uzun süredir ekranda olan ve izleyicileriyle duygusal bir bağ kuran dizi, final bölümleriyle ekranlara veda edecek. Oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken dizi, final kararıyla sevenlerini duygulandıracak.

Üç Kız Kardeş'in final tarihi ve detayları ise izleyiciler tarafından merakla bekleniyor

61dd2bc14e3fe0025c75123f.jpg

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Üç Kız Kardeş'in final yapacağı haberinin duyulmasıyla birlikte sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Dizi severler, final bölümlerini heyecanla beklerken, dizinin unutulmaz anıları ve karakterleri de uzun süre konuşulmaya devam edecek. Birçok dizi seyircisi ise Kanal D'ye tepki göstererek dizinin finalinin ertelenmesini talep etti. 

kanal-dnin-sevilen-dizisi-uc-kiz-kardes-ne-zaman-final-yapacak-qait-001.jpg

Üç Kız Kardeş'in final yapacak olması, Türk televizyon tarihinde iz bırakacak önemli bir dönemeç olarak kayıtlara geçecek.

Üç sezondur Kanal D’ de ekrana gelen, başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu gibi isimlerin yer aldığı ve ‘reyting performansı’ iyi olan ‘Üç Kız Kardeş’ final yapıyor. Bir İclal Aydın projesi olan ve Süreç Film’ in yapımını üstlendiği dizi Mayıs ayında final yapacak.

DİZİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

 İlk sezonunda reyting rekorları kıran İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi üçüncü sezonunda final kararı merak konusu oldu. 1. sezonda izleyiciyi ekranlara kilitleyerek reytinglerde birinci sırayı kapan dizinin 3. sezonda neden final kararı aldığı üzerine tartışma yarattı. Dizi takipçileri, 'izleyicinin ilgisini kaybetti', 'reytingler istenilen gibi değil' gibi iddiaları ortaya attı.

İlgili Haberler