Sandık Kokusu dizisinde büyük değişim! Seyredenler farkı hemen görebilecek

Sandık Kokusu dizisinde büyük değişim! Seyredenler farkı hemen görebilecek

Show TV'nin iddialı dizisi Sandık Kokusu dizisi yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin final sahnesine ise Karsu'nun değişimi damga vuracak

Show TV'nin iddialı dizisi Sandık Kokusu, heyecanla beklenen yeni bölümüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin final sahnesinde ise izleyicileri etkileyici bir değişim bekliyor. Karsu'nun karakterinde gerçekleşecek olan bu değişim, final sahnesine damga vuracak.
 

Sandık Kokusu dizisi, başarılı oyunculuk performansları ve etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor. İzleyiciler, her bölümde farklı sürprizlerle karşılaşırken, final sahnesinde de büyük bir sürprizle karşılaşacaklar.
 

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, ilgi gören dizisi Sandık Kokusu’nun yeni bölümünün ön izleme sahnesi yayınlandı. Karsu'nun ağrılarından dolayı muayeneye gittiği ve doktor tarafından fibromiyalji teşhisi konulduğu sahnede; Karsu stresten uzak durması gerektiği söylendiğinde sinirden gülme krizine giriyor ve doktora son zamanlarda yaşadığı tüm talihsiz olayları bir çırpıda anlatarak adeta 15 bölümün kısa bir özetini yapıyor.

 

SANDIK KOKUSU'NUN 15. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

ben-nasil-bu-stresten-uzak-duracagim-h42844-0152b.jpg

Adnan’ı bir kadınla sarmaş dolaş yakalayan Filiz, koşarak evden çıkar ve gördüklerini Türkan’a anlatır. Irmak ve bebeği için endişelidir. Adnan, Filiz’le durumu konuşmak ister. Gizli telefonlaşmaları duyan Irmak, Adnan ve Filiz’i bir kafede yakalar. Bu durumdan nasıl kurtulacaklardır? Diğer yandan Dilaver, Hasan’ın emriyle Filiz’in giriş çıkış saatlerini haber vermesi için Ömer’le anlaşır. Filiz bindiği takside bahar dalı ve bir davetiye bulur. Gizli bir hayranı olduğunu anlar ve bu durum hoşuna gider. Adnan, site içerisinde Irmak için lüks bir organizasyon düzenler. Herkes oradadır. Çok geç gelen Karsu ise herkesi şaşırtır.

 

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay'ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun'un oturduğu “Sandık Kokusu”nun başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Levent Can ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

Sandık Kokusu yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.

Kaynak: Dizidoktoru.com

İlgili Haberler